T.E.N: PROFESYONEL GÜZELLİKTE MARKA

Güzellik ve bakım dünyasına profesyonellik katar.

Cilt Bakımında Yenilikçi Çözümler

TEN Ürünleri: Cildinizi Sevgiyle Saran Çözümler Sunar

Güzelliği İçeriden Dışarıya Yansıtan Formüller

Estetik ve Doğallık Harmanı

tenkozmetik
TEN KOZMETİK

Hakkımızda

Profesyonel Kozmetik sektörüne yön veren marka T.e.N, kusursuz cilt bakımını ve vücut güzelliğini ön planda tutan bir vizyonla hareket eder. Ürün yelpazemiz, Güzellik salonları, SPA merkezleri, Oteller, Estetik Cerrahi Merkezleri ve Estetisyenlik Eğitim veren okullar gibi profesyonel platformlarda tercih edilmektedir

Cilt bakım ürünlerinin yanı sıra Vücut bakımı ve Spa ürünleri konusunda da iddialıyız. Her bir ürün, cildin ihtiyaçlarına özel olarak tasarlanır ve kullanıcılara özel cilt bakım rutinleri oluşturulmasına katkı sağlar.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan ekibimiz, Türkiye genelinde geniş bir müşteri kitlesine hizmet sunmaktadır. Deneyimli ve uzman kadromuz, güzellik ve bakım alanında en iyi sonuçları elde etmeniz için sürekli olarak çalışmaktadır. Yenilikçi ürünlerimizden haberdar olmak ve güzellik dünyasındaki gelişmeleri takip etmek için info@tencosmetics.com.tr adresine boş bir e-mail gönderebilirsiniz.

Güvenilir, kaliteli ve hesaplı alışveriş deneyiminin yanı sıra bilgi paylaşımımız ve profesyonel uygulamalarımız ile sizlere hizmet etmekten gurur duyuyoruz.

KAMPANYALAR VE ÖZEL FIRSATLAR

Şimdi Kazanmaya Başlayın

TEN Kozmetik, doğadan ilham alarak oluşturduğu formüllerle cilde sevgiyle yaklaşıyor. Her marka ürünümüz, cildin doğal güzellik potansiyelini ortaya çıkarmaya odaklanıyor. Sizde eşsiz fiyatlarla sunduğumuz ürünleri hemen alışveriş yaparak erişebilirsiniz. 

Mark Jance

CEO / FOUNDER

Aviana Plummer

CEO / FOUNDER

Braydon Wilkerson

CEO / FOUNDER

Kristin Watson

CEO / FOUNDER
Ten Kozmetik

Güzelliğe Adanmış Yılların Tecrübesi

2009
KURULUŞ YILI
2500
FAZLA MÜŞTERİ
190
FİRMA İLE ÇALIŞMA
2
ŞUBE
12
ÇALIŞAN SAYISI
50
FAZLA ÜRÜN ÇEŞİDİ
Videoyu oynat

Our company history and facts

I should be incapable of drawing a single stroke at the present moment; and yet I feel that I never was a greater artist than now.

Videoyu oynat

Design & development process demonstration

A wonderful serenity has taken possession of my entire soul,like these sweet mornings of spring which I enjoy with my whole heart.